مسکونی San Onofre Dr ، آمریکا ، منطقه Pacific Palisades

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۴ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۳۹۱ ، بازدید:۸۳۴

«پسیفیک پلسیدس» (Pacific Palisades)، محله مسکونی ثروتمندی است که در میان «کوه‌های سنتا مونیکا» (Santa Monica Mountains) و اقیانوس آرام قرار گرفته شده است. «پارک تمسکال گیت‌وی» با مسیرهای پیاده‌روی و چشم‌اندازهای وسیع ساحلی «ویل راجرز استیت بیچ» (Will Rogers State Beach) امکان دسترسی به ۲۲ مایل مسیر دوچرخه سواری ساحلی را فراهم کرده است. مکان‌های دیدنی این منطقه شامل «ایمز هاوس» (Eames House) متعلق به اواسط قرن و موزه فاخر گتی ویلا است که آثار باستانی یونان و روم باستان در آن به نمایش گذاشته شده است.

 

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .