مسکونی The Kitchen Garden house ، اثر تیم طراحی Owen Architecture

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۴ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۴۰۰ ، بازدید:۱۲۹

مسکونی The Kitchen Garden house ، اثر تیم طراحی Owen Architecture ( زیرنویس )

The Kitchen Garden house توسط معماری اوون ، پروژه ای که طی فرآیند داستان سرایی برای اتصال مجدد خانه به سایت خود و ایجاد خانه ای با باغ و آشپزخانه که به صورت یکسان طراحی شده ، تکامل یافته است. مدیر معماری اوون ، پل اوون توضیح می دهد که احساس و داستان یک فضا چیزی است که تکامل می یابد و بخشی از روایتی است که با کارفرما ایجاد می شود. هنگامی که ما با مشتریان ملاقات می کنیم و ایده های طراحی ارائه می دهیم ، اساساً آنها را مجبور می کنیم تصور کنند که زندگی آنها در طراحی چگونه پیش می رود.

در طی مراحل طراحی ، معماری اوون مشخص کرد که مکانهای اصلی زندگی در خانه از سایت جدا شده است ، به این معنی که از حیاط پشتی استفاده نمی شود. در اینجا پاول فرصتی را برای ایجاد خانه ای با یک باغ و آشپزخانه به صورت یک خانه دید.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .