مسکونی Brighton East residence ، اثر تیم طراحی InForm و Pleysier Perkins

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۴ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۴۰۲ ، بازدید:۲۹۱

مسکونی Brighton East residence ، اثر تیم طراحی InForm و Pleysier Perkins ( زیرنویس )

این بنا ، یک خانه خانوادگی معاصر است که سادگی و سبکی را در خود جای داده است ، با همکاری معماران Pleysier Perkins طراحی شده است. با توجه به اینکه صاحبان خانه و مشتریان بیش از 10 سال در خانه قبلی در محل زندگی می کردند ، InForm برای طراحی یک خانه خانوادگی مأموریت یافت که بر مواد طبیعی و آجرها تأکید کند ، اما از لحاظ ظاهری ، طراحی و ویژگی های معماری مدرن باشد . هنگامی که وارد خانه می شوید ، یک حیاط داخلی در سمت راست راهرو ورودی تضمین می کند که نور فضای عمومی طبقه پایین را پر می کند ، اتاق نشیمن و اتاق استراحت (اتاق آبی) با چیدمانی از گل سوسن و صدای جریان آب تبدیل به فضایی برای آرامش گردیده است . . در قسمت انتهای ملک ، باغ و استخر فضای سرگرم کننده و فضایی را برای کل خانواده فراهم می کند .

 

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .