میز کنج مناسب فضاهای کوچک

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۶ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۵۰۳ ، بازدید:۳۸۴

طراح  مایکل هیلگرز و کمپانی سازنده آلمانی مبلمان OTTO ، یک میز کنج کوچک و در عین حال مدرن با نام تجاری  ANNIK را تولید کرده اند.

میز کنج مناسب فضاهای کوچک

 

این میز چوبی، به عنوان راه حلی برای فضاهای کوچک مانند آپارتمان ها و خوابگاه های دانشجویی طراحی شده ،در جایی که فضا کم ومحدود است، با استفاده مفید از کنجهای اتاق ، فضای کار ،دور از دسترس خواهد بود.میز تحریر مثلثی شکل را می توان در هر ارتفاعی به دیوار متصل نمود و امکان استفاده از آن را به عنوان میز ایستاده فراهم کرد.این میز همچنین دارای یک طبقه کوچک در قسمت بالایی و یک سوراخ برای مدیریت کابلها و سیمهای احتمالی است.

میز کنج مناسب فضاهای کوچک

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .