دوسالانه معماری و شهرسازی ۲۰۲۲ سئول (مجازی و حضوری)

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۶ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۵۰۷

دوسالانه معماری و شهرسازی سئول از ۲۵ شهریور به دو صورت مجازی و حضوری میزبان مخاطبان است. به گزارش گروه معماری هنرآنلاین ، دوسالانه معماری و شهرسازی سئول یکی از معتبرترین رویدادها در زمینه معماری و شهرسازی است که برای نخستین بار در سپتامبر ۲۰۱۷ در شهر سئول برگزار شد. این رویداد بین‌المللی در تلاش برای برقراری پیوند میان شهرهای مختلف جهان در زمان حال و آینده است. این دوسالانه علاوه بر مطالعات مختلفی که در زمینه‌های جامعه‌شناسی، جغرافیا، اقتصاد و ... انجام می‌دهد با دولت، شهروندان و متخصصان بحث و گفتگو می‌کند تا به الگوی جدید معماری شهری دست یابند.

دوسالانه معماری و شهرسازی ۲۰۲۲ سئول با مجموعه‌ای از نمایشگاه‌ها، رویدادها و کنفرانس‌های مختلف در مورد آینده محیط‌های شهری، استراتژی‌های معماری و برنامه‌ریزی ۲۵ شهریور برگزار می‌شود. هدف این رویداد حل چالش‌های پیش‌روی معماری، شهرسازی و ارائه راهکارهای مناسب است.

 

دوسالانه معماری و شهرسازی سئول , مجازی و حضوری , گزارش گروه , معماری هنرآنلاین ، دوسالانه معماری و شهرسازی سئول , رویدادها در زمینه معماری و شهرسازی , شهر سئول , رویداد بین‌المللی , حال و آینده, جامعه‌شناسی ، جغرافیا ، اقتصاد, الگوی جدید معماری شهری , رویداد های ستاوین , شبکه هنر و معماری

 

رویدادهای افتتاحیه ۲۵ و ۲۶ شهریور در یوتیوب و وب سایت دوسالانه (https://seoulbiennale.org) میزبان مخاطبان است و در مورد آینده  و مساله انعطاف‌پذیری شهرها هنگام مواجهه با بحران‌های بزرگ و محتوای نمایشگاه بحث و تبادل نظر خواهند کرد. سومین دوره دوسالانه سئول با کیوریتوری دومینیک پررو با عنوان «چهارراه، ساخت شهر مقاوم» بر اهمیت تعاملات و ترکیب متقابل تخصص و رویکردها در محیط‌های ساخته شده تاکید می‌کند.

شش نمایشگاه در سه مکان مختلف با مشارکت ۲۰۰ معمار، برنامه‌ریز شهری، طراح و هنرمند  برگزار خواهد شد. همچنین صد شهر از سراسر جهان برای این گردهمایی دعوت شده‌اند. دوسالانه معماری و شهرسازی سئول تحت پنج زیرمجموعه برای چشم‌انداز شهر فردا طراحی شده است که عبارتند از: شهرسازی؛مسائل مربوط به تراکم و ارتباطات برنامه‌ریزی، وراثت مدرن؛ پرسش درباره مفاهیم ساخت‌وساز، طراحی؛ شناسایی تولیدات در محیط‌های شهری، معماری منظره؛ و برجسته کردن رابطه شهرها و طبیعت، در شهر؛ مسائل مربوط سازگاری.

این رویداد تا 31 اکتبر به صورت حضوری و آنلاین میزبان بازدیدکنندگان است.

 

 

 

دوسالانه معماری و شهرسازی سئول , مجازی و حضوری , گزارش گروه , معماری هنرآنلاین ، دوسالانه معماری و شهرسازی سئول , رویدادها در زمینه معماری و شهرسازی , شهر سئول , رویداد بین‌المللی , حال و آینده, جامعه‌شناسی ، جغرافیا ، اقتصاد, الگوی جدید معماری شهری , رویداد های ستاوین , شبکه هنر و معماری

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنرآنلاین ، کد خبر: 165312

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .