ترسناک ترین جنگل ایران، درنزدیکی مشهد

مجموعه: جهان نما ، تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۵۱۳ ، بازدید:۱۹۱۸۹

اگر بدتان نمي آيد هيجان را با ترس و وحشت تجربه کنيد، حتما سري به جنگل سربرج بزنيد. اين جنگل، در نزديکي روستاي سربرج شهر طرقبه مشهد واقع شده است. روزها، اين جنگل يک جنگل عادي است، اما با تاريک شدن هوا اين جا نقطه اي وحشتناک مي شود! صداي ضجه ها و جيغي که نسيم ارام اين جنگل با خود مي آورد هولناک ترين فضا را در آن تاريکي مطلق مي سازدوبه همین دلیل به جنگل جیغ معروف شده است. اين صداهاي عجيب و غريب تا سپيده دم به گوش مي رسد. اهالي منطقه در قديم جنگل سربرج را يک جنگل نفرين شده مي دانستند. حتي شايع شده بود که اين جا ماواي اجنه است. برخي ديگر هم مي گفتند که شياطين و روح هاي نفرين شده شب هنگام در سربرج پرسه مي زنند و اين صداهاي وحشت آفرين مربوط به آن هاست.صداهایی که از درختان این منطقه به گوش می رسد ،هیچ شباهتی به صدای جیر جیرک نداشته و صدای باد نیز نیست چرا که زمامی که این صدا ها را شنیده می شود ،حتی برگ یک درخت هم به دلیل باد تکان نمی خورد.

جنگل جیغ در ایران

این منطقه در دره‌ای واقع‌ شده که رودخانه‌ای از آن می‌گذرد. این رودخانه هر سال در یک فصل خشک می‌شد، ولی از سال ۱۳۹۰، یعنی درست از سالی که این صداها از جنگل شنیده می‌شود، همچنان آب در آن جریان دارد و همین امر باعث جلب توجه مردم و به تبع آن، ترس آن‌ها از این پدیده‌ی شگفت‌انگیز شده است.

جنگل نفرین شده در نزدیکی مشهد

اما نمي خواهد خيلي نگران باشيد با اين که اين صداها و اصوات ترسناک خيلي شبيه به صداي جيغ و فرياد انسان هاست، اما پاي هيچ انسان و موجود ترسناکي در ميان نيست .محققان با يک تحقيق چند روزه دريافته اند که کليد گشايش راز صداهاي وحشتناک اين جنگل در دست ملخ هاست! محققان مي گويند ملخ ها با تاريکي شب از دشت ها و مزارع اطراف روستا به سمت جنگل مي آيند تلفيق همهمه ملخ ها با صداي جيرجيرک ها و نسيم و باد ملايم هميشگي اين منطقه اصوات ترسناکي را توليد مي کند، که انسان ها را تا اوج ترس و وحشت مي برد.

جنگل سربرج

ترسناکترین جنگل ایران

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .