7 ایده عالی برای چیدن و مرتب کردن اتاق کودک

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۴ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۵۲۰ ، بازدید:۴۶۰۰۳

از لباسها گرفته تا عروسک ها و حیوانات اسباب بازی،مرتب کردن اتاق کودکان،کاری خسته کننده و وقت گیر است.قبل از قرار دادن هر وسیله در گوشه و کنار کمد،لازم است یک برنامه مشخص داشته باشید.جداکننده های لباس براساس سن کودک،یکی از نیازهای ضروری کمد لباس کودکان می باشد.همچنین سبدها و باکس های متفاوت بسته به وضعیت قفسه بندی کمد لباس،در مرتب کردن اتاق کودکان نقش به سزایی دارند.اگرچه این پروسه،کاری روزانه است،اما ما برایتان ایده ها و توصیه  هایی برای چگونه مرتب کردن اتاق کودکان داریم.کافی است با ما همراه شوید و نگاهی به تصاویر زیر داشته باشیم...

1.دسته بندی لباسها براساس سن:

دسته بندی لباسها

لباسها ،را براساس سن کودک و از بدو تولد دسته بندی کنید.با این روش پیداکردن لباسها برای مادر راحت تر بوده و امکان استفاده از تمامی لباسها ،قبل ازاینکه برای کودک،کوچک و بلا استفاده شوند ،وجود دارد.

 

2. جای مشخص بر ای سایر لوازم:

جای مشخص بر ای سایر لوازم

برای سایر وسایلی که قرار است برای کودکتان تهیه کنید، مانند عروسک ها و یا کتابهای اضافی ،جای مشخصی را ازقبل پیش بینی کنید.

 

3.جعبه هایی برای لوازم فرعی:

.جعبه هایی برای لوازم فرعی

ممکن است بخواهید، سایر لوازم و تجهیزات کودک، را داخل کشوها قرار دهید،اگرچنین قصدی ندارید،می توانید از سبدها یا جعبه ها با برچسب مشخص برای نگهداری از جورابها،کلاه ها ،هد بند و...استفاده کنید.

 

4.محفظه های کشویی:

محفظه های کشویی

جایی برای پتوها،حوله ها ،پوشک و یا سایر لوازم مشابه پیش بینی کرده اید؟ اگرنه،این کشوها ،ایده ای عالی با امکان دسترسی ساده و آسان می باشند.

 

5.سبدهایی در پشت در:

سبدهایی در پشت در

فضای پشت درب کمدها ،را فراموش نکنید.با نصب سبدها و محفظه های مخصوص در این قسمت،می توانید از هرج و مرج کمدها و اتاق کودک بکاهید.

 

6.تاکردن لباسها:

تاکردن لباسها

تاکردن ژاکتها و لباسهای بزرگ ،باعث می شود فضای آزاد بیشتری داخل کمد داشته باشید.بنابراین با زدن برچسب به هریک از سبدها ،می توانیدبه راحتی کمد لباس کودک را سازماندهی کنید.

 

7.درباره کفشها نیز فکر کنید:

درباره کفشها نیز فکر کنید

کفشهای کودکان کوچک هستند و به راحتی داخل کمد گم می شوند،با آویزان کردن آنها ،می توانید ازاین مشکلات جلوگیری کنید.

 

دراینجا چند نمونه زیبای دیگر از اتاق کودکان، که سازماندهی لباسها و لوازم درآنها به خوبی صورت گرفته است، را جمع آوری نموده ایم...

سازماندهی اتاق کودک

اتاق کودک

ایده های عالی برای اتاق کودک

7 ایده عالی برای اتاق کودک

سیسمونی اتاق کودک

خلاقیت در چیدن اتاق کودک

منبع:homedit

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .