قفسه کتاب اعجاب انگیز

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۵۳۴ ، بازدید:۴۷۶۷

میز نهارخوری پنهان درقفسه کتاب:

قفسه کتاب اعجاب انگیز

Orla Reynolds ،قفسه کتابی را طراحی نموده که دو میز و صندلیهای نهارخوری،در آن پنهان شده اند.این مبلمان که بسیار خلاقانه و هوشمندانه طراحی شده،باعث صرفه جوبی درفضا شده و همچون انجام یک بازی ،سرگرم کننده است.

مبلمان شگفت آور

این مبلمان ،جای دهنده 4 صندلی و دو میز، درون خود است، که برای کسانی که نشیمن کوچکی دارند،مبلمانی بسیار کاربردی خواهد بود.با بیرون آوردن میز و صندلیها،این وسیله شگفت آور تبدیل به مجموعه ای متفاوت ازمبلمان خواهد شد.

مبلمان شگفت انگیز و کاربردی

ست نهارخوری پنهان در قفسه کتاب

مبلمان چندمنظوره

منبع:trendir

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .