گشتی در سوئیت اعجاب انگیز هتلی در آمستردام

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۹ / ۰۳ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۵۷۵ ، بازدید:۶۲۲۱

استودیو هلندی Concrete ،کار موفق و باورنکردنی را در سوئیتهای هتل آمستردام به سرانجام رسانده است.این سوئیت ها ،دارای پلکانی با قابلیت جمع شدن،حلقه های ژیمناستیکی که درسقف درنظر گرفته شده  و دفترکاری که در زیر تخت خواب ،واقع است، می باشند.

گشتی در سوئیت اعجاب انگیز هتلی در آمستردام

این تیم طراحی،موفق شدند ،ایده خود را در133 سوئیت هتلی با برند Zoku ،پیاده کنند..این سوئیتها قابلیت اجاره دادن برای یک شب و یا چندین ماه را دارند،بنابراین طراحی  آنها بایدانعطاف پذیر می بود.هدف اصلی، ایجاد فضایی بوده بیشتر خانه را القا کند، تا سوئیت یک هتل.بنابراین طراحان ،اتاقها را همچون مجموعه ای از میکرو آپارتمان ها درنظر گرفته اند و فضای کافی برای داشتن مهمان را نیز لحاظ نموده اند.نشیمن و نهارخوری،یک فضای اداری کوچک و تجهیزات ورزشی همه و همه در فضایی به مساحت 25 متر مربع.

گشتی در سوئیت اعجاب انگیز هتلی در آمستردام

فضای نشیمن دارای یک مبل دونفره  و صندلیهایی با برند دانمارکی مبلمان  Muuto و همین طور یک میز نهارخوری از چوب بامبو است.فضای آماده سازی غذا نیز دراین سوئیت ها درنظر گرفته شده است.

فضای نشیمن سوئیت هتل zoku

فضای آماده سازی غذا در سوئیت هتلی در آمستردام

تختخواب در نیم طبقه واقع شده و توسط پلکانی با قابلیت باز و بسته شدن ،می توان به آن دسترسی داشت.

فضای خواب سوئیت اعجاب انگیز هتلی در آمستردام

گشتی در سوئیت اعجاب انگیز هتلی در آمستردام

فضایکار سوئیت هتل zoku

منبع:dezeen

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: شبکه معماری ایران (ستاوین)

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .