موزه مانیل،اولین موزه سه بعدی جهان

مجموعه: جهان نما ، تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۳ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۵۹۲ ، بازدید:۵۱۷۱

بر خلاف بسیاری از موزه ها ،که بازدید کنندگان باید با فاصله از تابلوها به تعمق در آثار هنری بپردازند، در اینجا بازدید کننده ،خود بخشی از نقاشی می شود. بازدیدکنندگان حتی می توانند از آثار هنری بالا بروند و ایده های منحصر به فرد خودشان را بر روی آثار اجرا کنند. رویکردی جدید به هنر که بازدید کنندگان را مجذوب کرده است.

موزه ای با آثار هنری سه بعدی در مانیل

در موزه هنر در جزیره ( the Art In Island museum) ، خبری از قوانین دست و پا گیر نیست. در این موزه بازدیدکنندگان به برقراری تعامل با آثار هنری و لذت بردن از بودن در کنار این آثار تشویق می‌شوند و می‌توانند هر چقدر که می‌خواهند با این آثار هنری عکس بی اندازند.

موزه هنرهای سه بعدی در فیلیپین

موزه «هنر در جزیره» بزرگترین موزه هنر تعاملی در فیلیپین با بیش از ۲۰۰ نقاشی است که بیشتر آنها سه بعدی هستند.این موزه دو طبقه در مکانی که پیش از این یک ایستگاه اتوبوس بوده ساخته شده است و ۳۸۰۰ متر مربع مساحت دارد و دارای یازده منطقه مختص به بازتولید سه بعدی آثار مشهور هنری از جمله آثار مصر قدیم است.این موزه در ماه دسامبر۲۰۱۴ افتتاح شد و آثار سه بعدی آن توسط چهار طراح گرافیک فیلیپینی و هجده هنرمند کره ای خلق شده اند.

موزه هنرهای سه بعدی در فیلیپین

موزه مانیل،اولین موزه سه بعدی جهان

موزه مانیل،اولین موزه سه بعدی جهان در فیلیپین

موزه مانیل،اولین موزه سه بعدی جهان

موزه ای با آثار هنری سه بعدی در مانیل

موزه ای با آثار هنری سه بعدی در مانیل

منبع:euronews

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .