صندلی خلاقانه همراه با فضای ذخیره سازی

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۳ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۶۳۰ ، بازدید:۴۱۸۸

طراحان تایوانی استودیو Gridesign ،صندلی خلاقانه ای را طراحی نموده اند ،که از بامبو روکش شده،ساخته شده و قابلیت صرفه جویی در فضا ،را به دلیل داشتن مکانهایی برای قرار دادن لوازم،دارا است.

 

صندلی متفاوت همراه با فضای ذخیره سازی

 

 ترکیب چندلایه بامبو روکش شده ، بیان کننده سادگی و زیبایی خاصی است.قوسهای مختلف این صندلی، با گرما دادن چندین باره چوب بامبو ،برای ایجاد منحنی ها ،ایجاد شده است و این تجربه ای از آسایش و تهویه مناسب را برای کاربران به دنبال دارد.

 

صندلی خلاقانه همراه با فضای ذخیره سازی

صندلی خلاقانه همراه با فضای ذخیره سازی

صندلی خلاقانه با قابلیت صرفه جویی در فضا

منبع:contemporist

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .