مبلمانی جمع و جور و چندکاره

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۳ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۶۴۲ ، بازدید:۵۶۶۷

در پست امروز،مجموعه مبلمانی را به نمایش خواهیم گذاشت که تنها با چند تغییر کوچک، قابلیت تبدیل به مبلمان نشیمن ،نهارخوری ،اتاق خواب و فضای کار را خواهد داشت.قطعا ایده نهفته درطراحی این مبلمان ،برای بسیاری از ما که در فضاهای کوچک زندگی می کنیم،مفید وایده آل خواهد بود.با ستاوین همراه شوید...

 

مبلمانی-جمع-و-جور-و-چندکاره

 

این مجموعه مبلمان ،که با ایده صرفه جویی در فضای خانه شکل گرفته ،Matroshka نام گرفته است، که در زبان روسی ،به معنای عروسک تودرتو می باشد.این مجموعه،در فشرده ترین حالت،4 مترمربع،فضا اشغال می کندو با چند حرکت تبدیل به تخت،میز، قفسه کتاب، نیمکت، میز قهوه خوری، میز ناهارخوری، کمد لباس و صندلی برای دوازده نفر می شود.

 

مبلمانی-جمع-و-جور-و-چندکاره

مبلمانی-جمع-و-جور-و-چندکاره

مبلمان چندمنظوره Matroshka

مبلمان چندمنظوره Matroshka

مبلمان چندمنظوره Matroshka

مبلمان چندمنظوره و تودرتو

مبلمان چندمنظوره و کم جا

مبلمان چندمنظوره  جمع وجور

مبلمان چندمنظوره Matroshka

مبلمان چندمنظوره

مبلمانی-جمع-و-جور-و-چندکاره

منبع:designrulz

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .