دریاچه ای در بالای اقیانوس

مجموعه: جهان نما ، تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۴ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۶۶۰ ، بازدید:۴۰۲۷

دریاچه Sørvágsvatn ،که بزرگترین دریاچه مجمع جزایر فارو در اروپای شمالی است، به دلیل قرار گرفتن در بالای صخره ای که پایین آن اقیانوس است،به یکی از شگفت انگیزترین دریاچه های جهان تبدیل شده است. این دریاچه زیبا، که تنها یکی از زیبایی های جزیره فارو است ،مساحتی برابر با ۳٫۴ کیلومتر مربع دارد.

 

دریاچه Sørvágsvatn در بالای اقیانوس
 

جزایر فارو، مجموعه ای از ۱۸ جزیره هستند ،که در شمال اروپا و بین دریای نروژ و اقیانوس اطلس شمالی واقع شده اند (تقریبا در وسط نروژ و ایسلند). مساحت کل این جزایر ۱,۴۰۰ کیلومتر مربع می باشد. 

 

دریاچه ای در بالای اقیانوس

دریاچه Sørvágsvatn در بالای اقیانوس

منبع:civiltect

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .