آتش،عامل جمع شدن اعضای خانواده

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۳ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۶۷ ، بازدید:۴۲۰۳

 Stephanie Langard،ایده فرشی را داده است ،که مردم را ،برای دورهم جمع شدن تشویق می کند.

  Stephanie Langard - گردهمایی خانگی

توضیحات طراح:

درگذشته تلویزیون، نقش انتقال اطلاعات و سرگرمی را برعهده داشت و ازهمه مهمتر ،همسایگان را به دور نقطه ای واحد دورهم جمع می کرد و به نوعی پیوندی را بوجود می آورد.
امروزه تکنولوژی های جدید ،اعضای یک خانواده مشترک از گروههای سنی مختلف را از هم جدا ساخته،درحالیکه همه زیر یک سقف زندگی می کنند.اگرچه تکنولوژیهای جدید باعث شده که ما پیوندها را فراموش کنیم،شبکه های دیگر در این جهان بزرگ،باعث کوچکتر شدن دنیای اطراف ما شده اند.زمانهایی وجود دارد که اعضای خانواده برای گذران وقت درکنار یکدیگر ،به دور هم جمع می شوند،من مایل به کشف مفهوم بدلی پیوند و جمع شدن در اطراف عنصری کاملا بدوی بودم،عنصری مانند آتش، همچون بازگشت به گذشته.من قبل از درگیرکردن استفاده کنندگان نهایی ،کمی تخصصها را ترکیب کردم.روشهای تولید معمول و سنتی را کنارگذاشته و صنعتگران مختلفی را در طول زمان پروژه در کنارهم ترکیب ساختم.
فراتر از محصول نهایی،مسیر طی شده کنارهم ودست در دست هم بود که باعث پرورش رویکرد خلاقانه من شد.در این پروژه همه چیز درکنارهم به خوبی عمل می کند تا بتواند پیوند،احساسات،نور و گرما را به خوبی توضیح دهد.

  Stephanie Langard - گردهمایی خانگی

  Stephanie Langard - گردهمایی خانگی

 منبع:contemporist

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .