مجموعه ای از شگفت انگیزترین المانهای نورانی

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۵ / ۰۴ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۶۷۲ ، بازدید:۳۴۵۵

1. این المان نورانی،بیشتر از اینکه یک وسیله نورپردازی باشد،یک پروژه شگفت انگیز است.طراحی آن توسط Anila Quayyum Agha صورت گرفته است.

شگفت انگیز ترین المان های نورپردازی

 

2. طراحی این لوستر عجیب توسط Arturo Erbsman Studio ،صورت گرفته است.سازه فلزی این لوستر برای آویزان شدن از یک برند درخت در زمستان طراحی شده است.این لوستر می تواند آب را جمع آوری نموده و پوششی یخی را به نمایش بگذارد.

شگفت انگیز ترین المان های نورپردازی

 

3.لامپی به شکل ابر ،لامپی که توسط Richard Clarkson ،طراحی شده است و رفتاری شبیه ابر واقعی دارد، اما نه هر ابری ،ابری با صدای غرش صاعقه.

مجموعه-ای-از-شگفت-انگیزترین-المانهای-نورانی

 

4.لامپی از کمپانی CoeLux،که نور طبیعی خورشید را برای فضاهای داخلی بازتولید می کند. در ساخت این المان نورانی عجیب،از فناوری نانو استفاده شده است.

مجموعه-ای-از-شگفت-انگیزترین-المانهای-نورانی

 

5.چراغهای دیواری به شکل بالون های رنگارنگ که از رشته آویز بالون به عنوان سوئیچ برای روشن و خاموش کردن چراغ استفاده شده است.

مجموعه-ای-از-شگفت-انگیزترین-المانهای-نورانی

 

6.لامپهای بالونی کاری از CrousCalogero که معلق و شناور به نظر می رسند و لامپ فلورسنت کم مصرف داخل حباب را مخفی نگه می دارند.

خارق العاده ترین المانهای نورانی

 

7.این لامپهای درختی فوق العاده هستند ،اگرچه از لحاظ نوردهی ،شاید بهترین نباشند.

خارق العاده ترین المانهای نورانی

 

8.این توپهای نورانی ،از چینی سوراخ دار ،ساخته شده و سوراخها با دست ایجاد شده اند.وجود سوراخها داخل این توپها ،اشکال زیبایی را در تاریکی،برروی دیوارها ایجاد می کند.

توپهای نورانی

 

9.چراغ خوابی انعطاف پذیر ،طراحی شده توسط Bastien Philippe  ،که آرامش را به هر فضایی هدیه می دهد.

مجموعه ای از شگفت انگیزترین المانهای نورانی

 

10.دنیای زیر آب را با این چراغها به خانه خود بیاورید.طراح:Roxy Russel Design

مجموعه ای از شگفت انگیزترین المانهای نورانی

 

منبع:home-designing

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .