شادابی و سلامت گیاهان با گلدان بارانی

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۴ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۶۸ ، بازدید:۴۵۷۷

گلدان بارانی برنده جایزه Spark سال 2013،توسط  Seungbin Jeong طراحی شده است.

درنگاه اول،این گلدان زیبای بارانی به سادگی شبیه باغبان خانگی است. گلدان بارانی توانسته فرم و عملکرد را با ایجاد احساسات کودکانه دربزرگسالان ، ترکیب کند درعین حال که شادی و سلامت گیاهان را نیز حفظ می کند.زمانی که گیاهان در داخل خانه رشد می کنند،ریشه هایشان ضعیف و کم عمق می شود که این مساله با سرریزآب گیاه ،تشدید نیز می شود.با گلدان بارانی ،آب به آرامی و بطور مساوی ،بدون هیچ گونه زحمتی میان گیاهان توزیع می شود.

شادابی و سلامت گیاهان با گلدان بارانی

منبع:design-milk

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .