با این دستکش مجسمه سازی کنید.

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۱۵ / ۰۴ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۷۱۴ ، بازدید:۳۹۷۰

 Morten Grønning Nielsen ،در نمایشگاه آثار دانشجویان فارغ التحصیل کالج سلطنتی هنر لندن، به تازگی دستکشی را طراحی کرده ،که می توان به کمک آن اجسام سختی همانند چوب یا سنگ را بوسیله دست تراشید.

 

دستکش قدرت

 

Morten Grønning Nielsen ،که بتازگی در کورس مهندسی طراحی نوآورانه کالج سلطنتی هنر ( RCA's Innovation Design Engineering) فارغ التحصیل شده، وسیله ای را به نام Happaratus (دستکش قدرت) طراحی کرده ،که به دست انسان این امکان را می دهد، تا از آن به عنوان یک ابزار نیرومند جهت ساخت مجسمه استفاده کنیم.

 

دستکش قدرت

با این دستکش مجسمه سازی کنید.

 

سه قطعه، که هر کدام دارای دو پد ساینده هستند، بر روی  سه انگشت شصت، اشاره و میانی سوار شده و توسط یک موتور هیدرولیکی که بر پشت دست سوار می شود، به حرکت در می آیند. هر کدام از پدها ،در دوجهت مخالف به نوسان در می آیند و سطح اجسام سخت را طوری می تراشند ،که نتیجه حاصله مشابه اثر انگشتان انسان برروی قطعه می شود.

 

دستکش قدرت

 

این پدها قابل جابجایی بوده و بسته به جنس وشکل قطعه ای که جهت تراشیدن در نظر گرفته شده، در اشکال و با متریال های گوناگون قابل ساخته شدن هستند.به گفته طراح این وسیله ،"شما به هر اندازه که بخواهید می توانید به اجسام مختلف ضربه بزنید و آنرا بتراشید. این قطعه قابلیت تراشیدن همه گونه متریال را دارا می باشد، از تراش سنگ گرفته تا کارهای ظریف مانند بازسازی مبلمان چوبی و..."

 

با این دستکش مجسمه سازی کنید.

با این دستکش مجسمه سازی کنید.

با این دستکش مجسمه سازی کنید.

با این دستکش مجسمه سازی کنید.

با این دستکش مجسمه سازی کنید.

منبع:dezeen

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (نرگس آزادی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .