قفل هوشمند Danalock

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۲۹ / ۰۴ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۷۵۹ ، بازدید:۳۳۷۳

آیا شما از آن دسته افرادی هستید، که همیشه جای کلید های خود را فراموش میکنید و یا عاشق ماشین های بدون کلید  هستید؟
این قفل ساده همان چیزی است که شما به آن احتیاج دارید.تمام زندگی خود را از طریق تلفن هوشمند خود اداره می کنید،پس چرا اجازه نمی دهید،تلفن هوشمندتان، جا کلیدی شما نیز باشد؟

 

تصویر قفل هوشمند - معماری

 

برنامه Danalock یک برنامه کنترل بی سیم است ،که می تواند کنترل درب های مختلف در یک مکان را برعهده داشته باشد.Danalock از بلوتوث نسخه ۴ استفاده می کند و برنامه ی آن برای سیستم عامل اندروید و IOS موجود است.باطری این دستگاه از مدل 4CR123 است که می تواند یکسال بدون تعویض مورد استفاده قرار گیرد.

 

قفل های هوشمند ۲ - معماری

 

کنترل قفل از طریق برنامه ی روی گوشی شما صورت می گیرد. به عنوان مثال میتوان برنامه را طوری تنظیم کرد ،که وقتی به اندازه ی خاصی به در نزدیک شوید ،درب به صورت خودکار باز شود ،یا این که به صورت دستی از طریق تلفن همراه باز شود.این قفل ،همچنین قابلیت کنترل شدن توسط کلید های معمولی را نیز دارد.با این برنامه می توانید ،به راحتی ،راه ارتباط به در های خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید.شما می توانید برای بازدید کننده ها ،زمان خاصی برای ورود و خروج تعریف کنید،همچنین با استفاده از این برنامه می توانید ببینید چه کسی و در چه زمانی به خانه ی شما رفته است.

 

قفل های هوشمند ۳ - معماری

منبع:ippinka

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (پرهام بهروش)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .