ساختمانی معلق در Covent Garden،کاری از Alex Chinneck

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۰ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۷۹ ، بازدید:۵۴۶۴

بخشی از ساختمان تجاری Covent Garden(واقع در لندن)،از سازه خود جدا شده و درهوا معلق مانده است.این اثر نصب شده شگفت آور وخلاقانه ، جدیدترین کارهنری هنرمند بریتانیایی Alex Chinneck،می باشد.

ساختمانی معلق در Covent Garden

این اثر دربرگیرنده، هنر،معماری وطراحی صحنه است . آشنایی وهم آلود برای تبدیل کردن یک دید معمولی روزمره از میدان    Covent Garden به دیدی فوق العاده است.هنرمند 29 ساله و تیم او ،جادویی را فراخوانده اند تا ساختمانی به ارتفاع 40 فوت ،از سنگهای پایه خود جداشده و به صورت کاملا حیرت آوری در حالت بی وزنی، بیشتر از 10فوت در آسمان معلق بماند.

ساختمانی معلق در Covent Garden

ساختمانی معلق در Covent Garden

توضیحات طراح:

"هدف من ،ایجاد یک اثرهنری در دسترس و هماهنگ بود ، که درعین توجه به سهم چشم گیرآن به محیط تاریخی اطرافش ، اثری مثبت و جدید بر روی منظر فرهنگی  Covent Garden برجای گذاشته و در ذهن بازدیدکنندگان بسیار محل ماندگارگردد.ساختمان معلق ،هنر معاصر را به معماری سنتی ،معرفی می کند.استفاده از یک حیله جادویی در مقیاسی چشمگیربرای عرضه دنیای روزمره با راهی فوق العاده و استثنایی."

ساختمانی معلق در Covent Garden

ساختمانی معلق در Covent Garden

منبع:urdesignmag

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .