قلم هوشمند

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۵ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۸۱۷ ، بازدید:۳۷۲۰

این فقط یک قلم دیجیتالی معمولی نیست،بلکه از تکنولوژی لیزر 3D استفاده می کند .با متصل کردن این قلم از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند خود ،می توانید هر چیزی را رسم کنید. قلم Phree به کاربرانش اجازه می دهد که هر متنی به هر زبانی بنویسند و هر نقاشی ای را در هر سطحی رسم کنند.

 

قلم هوشمند ۱- تکنولوژی

 

این قلم به راحتی به تلفن های هوشمند ، تبلت ها  و تلویزیون هایی که مجهز به بلوتوث باشند، به سادگی متصل می شود و همچنین در برنامه هایی مانند Office ، OneNote ، Acrobat ، Google Handwriting Keyboard ، Viber و غیره کار می کند.

 

قلم هوشمند ۲ - تکنولوژی

قلم هوشمند ۳ - تکنولوژی

قلم هوشمند ۴ - تکنولوژی

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: urdesignmag

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .