رقابت طراحی نور و لامپ 2015

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۶ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۳۷ ، بازدید:۳۳۹۹

توضیحات تکمیلی:

با توجه به استقبال از رقابت پیشین جوایز لامپ در صنعت روشنایی جهان و دریافت بیش از 600 طرح از 52 کشور جهان، این بار این رقابت با بخش بندی های کامل تر و هیئت داوران جدید، از شما در هر رشته ی مرتبط و یا غیر مرتبط با معماری، شهرسازی، طراحی داخلی، مهندسی و دانشجویانی که در این راستا به ایده ها و طرح های نوینی دست یافته اند، دعوت به عمل می آید.

بخش بندی موضوعی رقابت:


ـ معماری نور در فضاهای خارجی
همانند نورپردازی نماها، امکانات ورزشی، المان ها و چادرها

ـ نورپردازی داخلی
همانند نورپردازی مغاره های تجاری، رستوران ها، موزه ها، نمایشگاه ها، دفاتر و یا ساختمان های مسکونی

ـ نورپردازی شهری و محوطه
همانند نورپردازی میادین، خیابان ها، پارک ها و پل ها

ـ طرح های دانشجویی
تم اصلی این بخش از رقابت " تاریکی و روشنایی " می باشد و در سایه ها و تاریکی در این طرح ها، دارای اهمیت فراوانی چون نور در تعریف فرم و فضا، با مشخص شدن بافت، متريال و سطح و فضاسازی خارجی و داخلی را ایفا می نمایند

منبع : etoood

وب سایت مسابقه

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .