دستگاه تشخیص فونت و رنگ FIONA O’LEARY’S

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۲۲ / ۱۰ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۸۱۱ ، بازدید:۱۴۲۴

Fiona O’Leary،آخرین تولید کالج سلطنتی هنر" Royal College of Art" است، که قابلیت تشخیص فونت و رنگ را در دنیای واقعی دارد.

 

 

این دستگاه یک دوربین در داخل خود دارد که با گرفتن عکس از فونت نوشته شده زیر دوربین را نمایش می دهد و همچنین اگر بخواهید رنگ جسمی را به دقت بفهمید،می توانید با این دستگاه از آن عکس گرفته و رنگ خود را در قالب CMYK و RGB مشاهده کنید.این دستگاه، پلی است میان دنیای دیجیتال و دنیای واقعی.

 

 

این دستگاه، توسط بلوتوث به کامپیوتر وصل شده و به شما رنگ یا فونتی را که از آن عکس گرفته اید،تحویل می دهد.اگر شما روی متنی کار می کنید و بعد از پرینت آن از رنگ یا سایز فونت یا نوع فونت آن راضی نبودید،می توانید به کمک این دستگاه بدون هیچ واسطه ای آنها را تغییر دهید.

 

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه معماری ایران ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: fionaoleary

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (پرهام بهروش)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
نرم افزار حسابداری پیمانکاری و ساختمانی کاوش --> معماری