جایزه معماران آمریکا به دو معمار ایرانی رسید

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۶ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۴۹۹ ، بازدید:۵۷۸

پروژه‌ "بیمارستان پارس رشت" با طراحیِ شاهین حیدری و لیدا الماسیان برنده مسابقه‌ "جامعه‌ معماران آمریکا" شد.

 

 

پروژه‌ "بیمارستان پارس رشت" با طراحیِ شاهین حیدری و لیدا الماسیان در مسابقه‌ "جامعه‌ معماران آمریکا"، برنده اعلام شد.

حیدری در گفتگو با ایلنا گفت: جدیداً ایمیلی از سوی جامعه‌ معماران آمریکا دریافت کردم مبنی بر اینکه پروژه‌ "بیمارستان پارس رشت" یکی از برندگانِ این فستیوال اعلام شده بود. این مسابقه را هر ساله جامعه معماران آمریکا برگزار می‌کند. مراسم امسال، در 28 مهرماه سال جاری در نیویورک اتفاق خواهد افتاد. در این مسابقه، معماران ثبت شده‌ آمریکا حضور دارند که کارهاشان را در هر جای دنیا که کار کرده باشند آن هم در هر گروهی شامل بناهای درمانی، مسکونی، اداری و ... به این مسابقه ارسال می‌کنند.

پیش از این نیز، از این پروژه‌ درمانی در مسابقه‌ معمار سال 95 تقدیر شده بود. هم‌چنین، هم‌اکنون نیز بیمارستان پارس رشت، جزو فینالیست‌های فستیوال جهانی معماری است.

 

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه معماری ایران ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
معماری