برندگان جوایز ریبا استرلینگ 2017 معرفی شدند

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۰ / ۰۸ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۵۵۸ ، بازدید:۵۲۸

پروژه‌های برگزیده جایزه سلطنتی معماری انگلستان در سال 2017 معرفی شدند.

 

 

استودیو معماری dRMM"" برای پروژه بازسازی اسکله " هیستینگز"به عنوان برنده بخش بین المللی جایزه سلطنتی معماری انگلستان ( (Riba  معرفی شد.  

"بن داربیشر" رئیس و عضو هیئت داوری این جایزه درباره این پروژه گفته است: "اسکله هیستینگز یک شاهکار در بازسازی است و می‌تواند بسیار الهام بخش باشد. اسکله جدید قابلیت‌های جالب توجهی برای لذت بردن بازدید کنندگان دارد ویک پلت فرم قدرتمند برای پویایی بخشیدن به این فضای شهری است."

اسکله هیستینگز به دنبال آتش سوزی در سال 2010 دچار آسیب‌های جدی شده بود.

 

 

همچنین جایزه بخش ملی این رویداد هم به "خانه قایقی" از استودیو "Mole" تعلق گرفت. این جایزه که از سال 1998 و در یادبود "استفان لارنس" با نام او شناخته می‌شود، هر سال به بهترین پروژه سال که با بودجه کمتر از یک میلیون پوند ساخته شده باشد تعلق می‌گیرد.

 

 

"مدرسه هنر و طراحی ساختمان" از استودیو Feilden Clegg Bradley"" هم در بخش دیگری از این جوایز که " بهترین کارفرمای سال" عنوان گرفته، پروژه برگزیده شناخته شد. این جایزه بر نقش کلیدی کارفرمایان در شکل گیری پروژه‌های معماری با کیفیت تمرکز دارد.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه معماری ایران ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
معماری