چند قالب آماده و رایگان برای رزومه معمارانه

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۱ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۷۳۶ ، بازدید:۶۵۵۳

یکی از مطالب محبوب برای معماران و دانشجویان معماری ،یافتن قالبهای نگارشی یا تمپلیتهایی قدرتمند برای داشتن روزمه کاری (CV) است.در پست امروز 5 نمونه قالب آماده و سفارشی ساز که به آسانی قابل استفاده و دانلود هستند، را برایتان آماده نموده ایم.

چند قالب آماده و رایگان برای رزومه معمارانه

 

1.رزومه ای تمیز و مینیمالیستی از Mats-Peter Forss:

فرمت های موجود: psd، .ai
دستورالعملهای دانلود: اینجا را کلیک کنید. به پایین صفحه و بر روی قسمت "دانلود به صورت رایگان" کلیک کنید. شما به یک سایت دیگر منتقل خواهید شد که در آنجا باید ایمیل خود را برای دسترسی به دانلود وارد نمایید.

چند قالب آماده و رایگان برای رزومه معمارانه

 

2.رزومه ای ساده از  Bro Luthfi:

فرمت های موجود: psd، .eps، .ai
دستورالعملهای دانلود: اینجا را کلیک کنید. به پایین به "دانلود به صورت رایگان" رفته و با این لینک پوشه dropbox برای شما باز می شود که امکان دانلود را برایتان ایجاد می کند.

چند قالب آماده و رایگان برای رزومه معمارانه

 

3.رزومه تمیز و مینیمال از Mats-Peter Forss:

فرمت های موجود: ai.
دستورالعملهای دانلود: اینجا را کلیک کنید. به پایین صفحه و بر روی قسمت "دانلود به صورت رایگان" کلیک کنید. شما به یک سایت دیگر منتقل خواهید شد که در آنجا باید ایمیل خود را برای دسترسی به دانلود فایل وارد نمایید.

چند قالب آماده و رایگان برای رزومه معمارانه

 

4.Sir David Attenborough از Amy Dozier:

فرمت های موجود: .docx
دستورالعملهای دانلود: اینجا را کلیک کنید. در پایین صفحه و بر روی عبارت «من این را می خواهم»کلیک کنید. همانطور که امی در سایت خود می گوید: "من می خواهم این قالب ها  برای کسانی که از کارخود به هر دلیلی بیرون آمده  و از نظر مالی برای پرداخت هزینه در مضیقه هستند، در اختیارقرارگیرد. اگر به دلیلی ،به یکی از این قالب ها به صورت رایگان نیاز دارید، با من تماس بگیرید. خوشبختانه، این قالب در حال حاضر رایگان است، اما کمک های مالی  شما به من کمک می کند تا با عشق به کارم ادامه دهم."

چند قالب آماده و رایگان برای رزومه معمارانه

 

5.نمونه های خلاقانه:

فرمت های موجود: .docx
دستورالعملهای دانلود: اینجا را کلیک کنید. مراقب باشید، این صفحه پر از تبلیغات است! فقط مطمئن شوید که به بخش مشخصات صفحه بروید و قسمت"دانلود: رایگان" را پیدا کنید و مطمئن شوید که این لینک شما را بصورت مستقیم به بخش دانلود فایل هدایت کند.

چند قالب آماده و رایگان برای رزومه معمارانه

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: archdaily

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .