مصاحبه با نورمن فاستر : مرکز هنرهای تجسمی Sainsbury ، بریتانیا

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۷ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۴۵۹

مصاحبه با نورمن فاستر : مرکز هنرهای تجسمی Sainsbury ، بریتانیا ( زیر نویس )

معمار بریتانیایی ، نورمن فاستر ، در این مصاحبه ویدیویی اختصاصی که توسط Dezeen ، به عنوان بخشی از مجموعه معماری با تکنولوژی پیشرفته تهیه شده است ، چالش های طراحی گالری هنری پیشگام با فناوری پیشرفته انگلیس را بیان می کند . مرکز هنرهای تجسمی Sainsbury که در پردیس دانشگاه East Anglia در نورفولک ، انگلستان واقع شده است ، یک سازه فولادی مشبک به طول 135 متر است و در سال 1978 به پایان رسید ، این اولین ساختمان عمومی بود که توسط Foster Associated طراحی شد . نام این گالری از صاحبان سوپرمارکت ها رابرت و لیزا سینزبری گرفته شده است ، که ساختمان را برای نگهداری مجموعه هنری گسترده خود در کنار دانشکده هنر دانشگاه شرق آنگلیا سفارش داده اند.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .