بازگشایی محبوب‌ترین و پربازدیدترین موزه هلند

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۶ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۹۲۴ ، بازدید:۲۸۱۷

تغییرات اعمال‌شده در پربازدیدترین موزه هلند، شفافیت لازم برای ارتباط فضایی بین ساختمان اداری و فضاهای فرهنگی را افزایش داده است.
 

موزه ونگوگ در شهر آمستردام و محبوب‌ترین موزه هلند به با توجه به میزان رشد بازدیدکنندگان در سال‌های اخیر مورد بازسازی قرار گرفته است.

نیاز به توسعه و تغییر ساختمان نسبت به طرح اولیه ریتولد در سال 1973 و همچنین طرح کوروکاوا در سال 1999 طراحی امروز این موزه معتبر هنری را شکل داده است.

بازگشایی محبوب‌ترین و پربازدیدترین موزه هلند

طرح جدید شامل بررسی و تغییر تمام خطوط بیرونی موزه و فرم بیضوی کوروکاوا در سال 1999 است. شرکت معماری کیشو کوروکاوا و همکاران که پیش از این ورودی و سردر این موزه را در سال 1999 طراحی و اجرا کرده بودند، مسئول گسترش و تغییرات جدید ورودی و سالن، همچنین گروه معماری هانس ون هیسویک مسئول طراحی و گسترش داخل موزه بودند.

در طراحی جدید لابی موزه گسترش یافته و یک فروشگاه در این بخش تعبیه شده است. بهبود دسترسی، تدارکات مناسب و خلق فضای بیشتر باعث شده تا بازدیدکنندگان به‌راحتی از موزه بهره لازم را ببرند. علاوه بر ویژگی‌های یاد شده، تغییرات مختصر در پلان موزه، شفافیت لازم برای ارتباط فضایی بین ساختمان اداری و فضاهای فرهنگی را افزایش داده است.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .