طراحی داخلی حیاط خانه ای در ویتنام

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۶ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۸۹۳ ، بازدید:۴۳۲۰

در پست امروز ،توجه شما را به طراحی داخلی حیاط خانه ای در ویتنام جلب می کنیم.این خانه که توسط Nghia-Architect طراحی شده،دارای حیاطی با دیوارهای آجری و درخت مجسمه واری است که دور تا دور آن را حلقه ای از سنگ پوشانده است. برای جای دادن درخت و چند گل کوچک ،گلدان بتنی پولیش داده شده به اندازه کافی بزرگ است.در پای درخت و روی دهانه گلدان بتنی، نورپردازی مناسبی صورت گرفته که در شب دید زیبایی به حیاط می دهد.

 

طراحی داخلی حیاط خانه ای در ویتنام

طراحی داخلی حیاط خانه ای در ویتنام

طراحی داخلی حیاط خانه ای در ویتنام

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .