کانسپت اقامتگاه Coral Bloom (شکوفه مرجانی) ، اثر نورمن فاستر

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۳۰ / ۰۸ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۴۶۳

کانسپت اقامتگاه Coral Bloom (شکوفه مرجانی)

شرکت توسعه دریای سرخ (TRSDC) تصاویری از کانسپت اقامتگاه جدیدش در جزیره شریره عربستان را منتشر کرده است. "شریره" یکی از 22 جزیره انتخاب شده برای پروژه "دریای سرخ" خواهد بود. طرح توسعه این اقامتگاه جدید با لقب Coral Bloom (شکوفه مرجانی)، اثری از دفتر معماری نورمن فاستر می باشد که سازگار با طبیعت بکر جزیره طراحی شده است. انتظار می رود شرکت TRSDC در اواخر سال 2022 میزبان اولین مهمانان اقامتگاه "کورال بلوم" باشد که در کنار یک فرودگاه بین المللی به طراحی نورمن فاستر قرار گرفته است.

 

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .