پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

هشتمین شب معمار در باغ موزه قصر

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۴ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۱۸ ، بازدید:۲۰۶۳

هشتمین شب معمار با موضوع «از مفهوم تا معماری» چهارشنبه یکم بهمن ماه، با حضور جمعی از کارشناسان و صاحب نظران معماری در باغ موزه قصر برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی باغ موزه قصر،هشتمین شب معمار که به موضوع «از مفهوم تا معماری» (گذشته تا حال) اختصاص دارد، یکم بهمن ماه با حضور سیدمحمد بهشتی، حسین سلطان زاده، حمیدرضا پیشوایی، کاوه خورابه، مهرداد بهمنی، امیرپویا اصغری در باغ موزه قصر برگزار می شود.
در این مراسم سخنرانان در بخش های مختلفی به موضوع معماری مفهومی، معماری گذشته ایران، معماری معاصر جهان و معماری معاصر ایران می پردازند.
نمایش فیلم نیز بخش دیگری از این مراسم خواهد بود. مراسم هشتمین شب معمار روز چهارشنبه یکم بهمن ماه ساعت 15:30 الی 18  در تالار فرخی یزدی باغ موزه قصر به نشانی انتهای خیابان شهید مطهری،بعد از تقاطع خیابان دکتر شریعتی،میدان پلیس برگزار می شود.
ادامه مطلب ( لینک خبر)

منبع : memarinews

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری